Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

www.jtf.sk

www.stolovanie-jtf.sk

www.gastro-jtf.sk

www.vsetkoprevino.sk

www.4toilet.sk

JTF partnership s.r.o.

P.O.BOX 43
Lednické Rovne SLOVAKIA
tel: +421 908 700 612

www.jtf.sk
napíšte nám

  1. Úvod
  2. DEKOROVANÉ SKLO
  3. FIRE
  4. Mixdrink pohár 350 ml FIRE 6 ks

Mixdrink pohár 350 ml FIRE 6 ks

BBohemian crystal

Výnimočný iskriaci dekor FIRE na pohároch z krištalínového skla. Exkluzívne sklo hodiace sa na špeciálnu príležitosť alebo do výnimočného interiéru. B... celý popis
Bežná cena
57,00 €
Cena bez DPH
33,25 €
39,90 €
set
Číslo produktu:2001/4218 350 FIRE ok6
Kompletné špecifikácie

Výnimočný iskriaci dekor FIRE na pohároch z krištalínového skla. Exkluzívne sklo hodiace sa na špeciálnu príležitosť alebo do výnimočného interiéru.

Balenie 6 ks v darčekovej krabičke- vhodné ako podarúnok.

350 ml / 12 oz
H 132 mm 5 1/4"
D 73 mm 2 3/4"

 

Materiál: vysoko kvalitné krištáľové sklo tzv. CRISTALLIN (bezolovnaté sklo) zaručuje stály lesk a jasnosť. Neutrálny odtieň skla odráža pôvodnú farbu nápoja. Nadčasová jasná transparentnosť je zaručená použitím vysoko kvalitných prvkov, ako je napríklad erbium.

Špeciálny ústny okraj: fazetové zabrúsenie ústneho okraja zvyšuje odolnosť až o 50 %. Ústny okraj je príjemný na dotyk. Narozdiel od hrubého zataveného okraja sa hladký ústny okraj ľahko umýva a vyhovuje vysokým hygienickým nárokom.

Značka B. Bohemian prezentuje to najlepšie z najlepších produktov zo srdca starej Európy, rešpektujúc krásu filozofie stolovania. Investovaním množstva času do nájdenia spracovateľov a talentovaných umelcov, ktorí vytvárajú unikátne dizajny pre portfólio produktov značky sa dostávajú na trh kvalitné produkty s pretrvávajúcou hodnotou pre ďalšie generácie.

Be original... Be exclusive... Be Bohemian!

Tovar zaradený v kategóriách