Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

www.jtf.sk

www.stolovanie-jtf.sk

www.gastro-jtf.sk

www.vsetkoprevino.sk

www.4toilet.sk

www.darceky-jtf.sk

JTF partnership s.r.o.
P.O.BOX 43
Lednické Rovne SLOVAKIA
tel: +421 908 700 612

www.jtf.sk
napíšte nám


Úvod » KUCHYŇA » VARENIE » Sous Vide » Vákuovacie vrecká

KUCHYŇA / Vákuovacie vrecká

Vákuové vrecká

Ponúkame ám široký sortiment vreciek na uchovávanie potravín či iných výrobkov alebo tovaru v prostredí oddelenom od okolitej atmosféry. Materiál, z ktorého sú vrecká vyrobené, má príslušné hygienické skúšky (hygienické atesty) pre použitie v potravinárstve.

Vrecká sú vyrobené z vrstvenej fólie, čím je zaručená nepriedušnosťa veľmi dobrá pevnosť zvaru. Vrecká majú rôznu silu a nepreberné množstvo rozmerov. Na vaše želanie dodáme vrecká i potlačené (jednostranne alebo obojstranne), prípadne celofarebné prevedenie (v striebornej alebo zlatej). Ak nenájdete potrebný rozmer, kontaktujte nás, vieme dodať akýkoľvek rozmer. Firma VAC-STAR už 20 rokov vyrába vrecká z dovážanej fólie z Nemecka, ktorá je špeciálne určená pre vákuové balenie potravín - je dvojvrstvová - jedna vrstva je z PA, ktorá zaisťuje pevnosť a odolnosť proti poškodeniu, vnútorná vrstva PE zaisťuje dobrú zvariteľnosť vrecka.

Zárukou spoľahlivého balenia potravín je použitie špeciálnych vákuových vreciek pri zachovaní všetkých hygienických predpisov. Ponúkame 3 rôzne sily fólie 65mic, 90mic a 140mic, rôzne rozmery a potlače vreciek podľa priania zákazníka (napr. logo spoločnosti, názov výrobku atď.)

Pozn .: JTF partnership je dodávateľom originálnych Vac-Star vákuových sáčkov, ktoré ako jediné na slovenskom trhu majú na šve recyklačné znaky a logo Vac-Star. Na tieto sáčky máme všetky atesty pre použitie v potravinárskom priemysle, tak v SR ako aj v EÚ. Vďaka uvedeným identifikačným znakom nemôže dôjsť k akejkoľvek zámene za neschválený či zdraviu nebezpečný typ sáčkov. Minimálne množstvo pre odber je 100ks sáčkov jednej kategórie.

1. Premium štruktúrované vákuové vrecká

PA / PE 20/70, 90 μ, s PE flísom do 85 ° C
Tieto Premium štruktúrované vákuové vrecká sú vhodné špeciálne pre všetky vonkajšie vákuové prístroje ako napr. VAC-STAR easyVAC.
Veľmi jemný laminovaný PE flís umožňuje optimálne odsatie atmosféry zo sáčku bez negatívneho ovplyvnenia tesnosti. Vysoké bariérové schopnosti zaručujú dlhé doby trvanlivosti zabalených potravín. Vrecká odolávajú teplotám maximálne do 85 ° C a sú vhodné na varenie Sous-Vide pri nižších teplotách. Na varenie Sous-Vide pri vyšších teplotách odporúčame štruktúrované vrecko s reliéfnou štruktúrou BX / PE 20/70 k vareniu do 110 ° C.

1. Premium vákuové vrecká s tesniacim okrajom

PA / PE 20/70, 90 μ, do 85 ° C
Naše Premium vákuové vrecká sú vhodné na použitie v komorových vákuových strojoch a vyznačujú sa vysokou pevnosťou a tesnosťou. Materiál medzivrstvy s vynikajúcou schopnosťou bariérou tesniť plyn sú vhodné na bezpečné balenie a predĺženie trvanlivosti mäsa, rýb, syrov, zeleniny a mnohých iných potravín. Zásluhou vynikajúceho pomeru ceny a výkonu sa stali najčastejšie objednávaným vákuovými vreckami.
Usporiadať podľa 
Výrobca